KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

  Narozeninové oslavy

  Uspořádejte pro své děti netradiční oslavu narozenin v kouzelném světě! Poskládat jí můžete z mnoha programových částí. Záleží jen na vás, co si vyberete.

  Do tajů filmové tvorby, efektů a triků vás zasvětí zkušený průvodce. Na ukázkách v naší expozici vysvětlí, jak vznikala filmová kouzla režiséra Karla Zemana v tak známých filmech, jako je třeba Cesta do pravěku, a přidá i historky ze zákulisí filmového natáčení. Děti si jistě užijí interaktivní zákoutí i hry s pokladem, připravené speciálně pro naši expozici. Na památku si děti odnesou fotografie či videa pořízené v kulisách Zemanových filmů i vlastnoručně vyrobenou placku.

  Jak může vypadat narozeninový program?

  Příchod dětí, přivítání a výroba placek – průvodce přivítá oslavence a všichni si vyrobí tematickou nebo vlastnoručně namalovanou narozeninovou placku. Komentovaná prohlídka Muzea Karla Zemana se zkušeným průvodcem zasvětí děti do tajů filmové tvorby a filmů Karla Zemana jako je např. Cesta do pravěku nebo Vynález zkázy. Děti si jistě užijí interaktivní prostředí, kde si mohou vše vyzkoušet a užít. Taktéž je pro ně připravena motivační hra, na konci které najdou poklad (trilobit z Cesty do pravěku nebo ponorka z Vynálezu zkázy). Průvodce vždy prohlídku i hru přizpůsobuje věku dětí.

  Kreativní výtvarná dílna, ve které si vytvoří originální výrobek dle své fantazie – lampičku z filmových pásů, vlastní ukradenou vzducholoď, pohledy technikou linorytu, dokreslovačku s dinosaury nebo narozeninovou škrabošku z filmových pásů. To vše pod vedením zkušeného lektora, který vás provede postupem výroby a poskytne veškerý materiál k výrobě.

  Workshopy animace, ve kterých se děti stanou animátory a během dvou hodin si natočí vlastní animovaný film.

  Plavba stylovou lodí Elektronemo po Čertovce a Vltavě, která umožní dětem poznat kouzelnou atmosféru nejromantičtější části Prahy z vodní hladiny. Stačí jen usednout a vydat se za dobrodružstvím! Plavbu lodí lze i spojit s blahopřáním oslavenci a využít tak skvělé atmosféry a dát si dort a přípitek přímo na lodi, jsme schopni zajistit malý stolek pro dort. Kapacita lodi je 26 osob, plavba trvá 45 minut a zahrnuje výklad kapitána.

  Volná zábava zahrnuje vybarvení sádrového trilobita nebo ponorky, občerstvení, gratulace a předání dárků oslavenci. Možnost promítání krátkého filmu Pana Prokouka.

   

  Důležité informace

  • Oslava je možná od pondělí do neděle od 10:00 – 18:00
  • Dvě dospělé osoby jako doprovod zdarma, účast rodičů není povinná. Pokud se oslavy chtějí zúčastnit další dospělé osoby, možnost dokoupení vstupenek dle platného ceníku Muzea Karla Zemana.
  • Po celou dobu oslavy je Vám k dispozici místnost, kterou je možné si vyzdobit a připravit, dle vašeho přání, tematicky vyzdobíme stoly, vytvoříme narozeninovou atmosféru.
  • Rodiče se mohou aktivně zapojit do příprav a programu celé oslavy nebo nechat oslavu pouze na zkušeném průvodci.
  • Občerstvení je možné si přinést vlastní nebo objednat z následujícího:
   • nealkoholické nápoje z muzejního obchodu
   • pizzu ze sousedící restaurace za zvýhodněnou cenu 150 Kč
   • 16 ks čerstvých sandwichových baget v různých variacích (masové, vegetariánské, s rybami aj.) pro 6-8 osob za výhodnou cenu 343 Kč
   • sladkou kombinaci 14 ks muffinů za 399 Kč

   

  Cena oslavy

  Vstupné do expozice pro jedno dítě 160 Kč
  Balíček muzeum a plavba lodí pro jedno dítě 330 Kč
  Workshop animace pro jedno dítě 290 Kč
  Výtvarná dílna pro jedno dítě od 30 – 90 Kč dle vybrané dílny.
  Organizační servis 1 000 – 3 000 Kč dle náročnosti programu a produkční přípravy oslavy.

   

  Objednávka oslavy

  Pro naplánování oslavy dle vašich představ či rezervaci termínu nám napište skrze kontaktní formulář níže. Do dvou pracovních dní se Vám ozveme a společně naplánujeme originální narozeninovou parádu.

  • Vámi vyplněné osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřízení objednávky a nebudou poskytnuty třetím stranám.