Workshop animace dne 22. 4. 2017

Workshop animace a trikové tvorby pro veřejnost v sobotu 22. 4. 2017 od 10 - 12h.
290 Kč
Cena bez DPH: 290 Kč

Tvůrčí workshopy jsou určeny zájemcům všech věkových a pokročilostních kategorií. Staňte se scénáristou, režisérem i mistrem speciálních efektů! Jaké téma budete zpracovávat je jen na vás.

 

Na dvouhodinovém workshopu se můžete seznámit s klasickou ploškovou metodou natáčení nebo si zkusit animaci s loutkami v prostorové scéně. V základní dvouhodinové variantě workshopu si natočíte krátký film s vlastní jednoduchou loutkou či dvojrozměrnou rekvizitou vyrobenou na místě. Pokud zůstanete celý den (seskupíte si dva a více dvouhodinových bloků), je kromě námětu prostor i na tvorbu propracovanějšího scénáře a na delší stopáž filmu.

 

Workshopy vedou zkušení lektoři - absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun.

 

Podmínky konání workshopu: Workshopy otevíráme při počtu minimálně 7 přihlášených zájemců.

 

Storno podmínky: Při zrušení rezervovaného workshopu se platí storno poplatek. Výše storno poplatku je pro skupinu do 7 osob při zrušení 3 - 5 dní před konáním workshopu 800 Kč, při zrušení do 2 dnů před konáním workshopu 1200 Kč. Pro skupinu nad 7 osob je výše storno poplatku dvojnásobná.