Aktuality

Pro všechny fanoušky filmu a animace od září a října 2018 otevíráme řadu možností, jak se vyřádit, poznat nové přátelé, odpočinout si od denního shonu a naučit se postupy klasické i počítačové animace. Připravené pro Vás máme i několik novinek! Místa se rychle plní, tak se přihlaste už dnes.

Kroužky animace pro děti                    Kurzy animace pro dospělé

Rozcestník 1     Rozcestník 2

Oslavte začátek léta verneovskými dobrodružstvími společně s kluky z Ukradené vzducholodi nebo vesmírným výletem na Měsíc s Baronem Prášilem a užijte si s námi Dny s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina. Pro všechny milovníky filmů Karla Zemana a pro aktivní rodiny s dětmi jsme připravili dvě červencová odpoledne nabitá jedinečným tematickým program ukončeným večerními filmovými projekcemi.

Dětské úsměvy a rozzářené obličeje jsou pro rodiče tím nejhezčím dárkem na světě. V Muzeu Karla Zemana ale víme, že ještě hezčí pohled je na smějící se celou rodinu! Proto jsme na Den dětí připravili zábavný program nejen pro děti, ale pro celé rodiny, a mnohdy i pro jejich kamarády!

Po celém světě slaví v pátek 18. května muzea a galerie svůj velký mezinárodní den. Již tradičně se do oslav zapojujeme i my a slavíme ve velkém!

Nezapomeňte se v úterý 1. května zastavit u nás v muzeu a políbit se pod rozkvetlou třešní!
Za polibek vašemu milému nebo milé dostanete 1+1 zdarma na vstupné do expozice.

Oslavte svátky jara se svými blízkými netradičně, v kulisách filmu Cesta do pravěku, jehož digitálně restaurovaná verze bude mít letos premiéru! Již tradičně budeme vyrábět v tematických velikonočních dílnách, vytvoříme si jarní animované filmy a především se v pátek zúčastníme speciálního velikonočního lovu dinosauřích vajíček plných krásných dárků - včetně vstupenek do Muzea!

V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup
v 18:00).

Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.

V rámci Festivalu Karla Zemana nabízíme zajímavou jednorázovou brigádu v mladém, nadšeném a kreativním kolektivu v srdci Prahy s možností budoucí spolupráce na pozici kustoda/ pokladní.

Hledáme spolehlivé, zodpovědné a komunikativní jedince, kteří pomohou v pátek 6. a v sobotu 7. října od 9:00 do 21:00 při organizačním zajištění chodu festivalu

Místo výkonu práce: Kino 64 U Hradeb, Mostecká 273/21
Výplata hotově: 85 Kč/h.

V případě zájmu volejte na 724 341 091.

Využijte volného dne a vstupte do světa fantazie kultovního režiséra Karla Zemana.

Ve čtvrtek 28. 9. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00
(poslední vstup v 18:00). Jak jinak oslavit českou státnost, než poznáním tvorby jedné
z největších osobností naší kultury?

Seite 1 von 2