Workshopy animace a trikové tvorby

Tvůrčí workshopy animace jsou určeny všem zájemcům od 6 až do 100 let. Účastníci během nich pracují s filmovým médiem ne jako pasivní diváci, ale jako jeho tvůrci. Ve dvouhodinovém workshopu se můžete seznámit s klasickou ploškovou metodou natáčení nebo si zkusit animaci s loutkami v prostorové scéně. Natočíte si krátký film s vlastnoručně připravenou kresbou či loutkou.

Staňte se scénáristou, režisérem i mistrem speciálních efektů! Jaké téma budete zpracovávat je jen na vás.

V základní dvouhodinové variantě workshopu si natočíte krátký film s vlastní jednoduchou loutkou či dvojrozměrnou rekvizitou vyrobenou na místě. Pokud zůstanete celý den (seskupíte si dva a více dvouhodinových bloků), je kromě námětu prostor i na tvorbu propracovanějšího scénáře a na delší stopáž filmu.

Workshopy vedou zkušení lektoři - absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun.

Co všechno již účastníci workshopů animace vytvořili, si můžete prohlédnout na muzejním youtube kanálu.

Kdy:
aktuální termíny workshopů najdete v sekci Nejbližší program, další termíny jsou možné na vyžádání.

Na workshopy je povinná rezervace na tel. 724 341 091 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Workshopy otevíráme při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců

Cena: 200 Kč na osobu za dvouhodinový workshop

Storno podmínky:
Při zrušení rezervovaného workshopu se platí storno poplatek. Výše storno poplatku je pro skupinu do 7 osob při zrušení 3 - 5 dní před konáním workshopu 300 Kč, při zrušení do 2 dnů před konáním workshopu 600 Kč. Pro skupinu nad 7 osob je výše storno poplatku dvojnásobná.

IMG 8678

 

workshopy animace

Novinky

 • 27 kvě
  Napsal(a)
  Přijďte si užít den plný zážitků pro malé i velké na náplavku Prahy 2 a Prahy 5, kde se v sobotu 28. května uskuteční Ratolest…
 • 13 dub
  Napsal(a)
  V březnu jsme uspořádali Velkou velikonoční soutěž pro šikovné ruce. Konkurence byla opravdu veliká, sešly se nám ponorky i vzducholodě z celé České republiky. Od…
 • 9 bře
  Napsal(a)
  Hody, hody doprovody, dejte ponorky malovaný!