Workshopy animace a trikové tvorby

Tvůrčí workshopy jsou určeny zájemcům všech věkových a pokročilostních kategorií. Staňte se scénáristou, režisérem i mistrem speciálních efektů! Jaké téma budete zpracovávat je jen na vás.

Na dvouhodinovém workshopu se můžete seznámit s klasickou ploškovou metodou natáčení nebo si zkusit animaci s loutkami v prostorové scéně. V základní dvouhodinové variantě workshopu si natočíte krátký film s vlastní jednoduchou loutkou či dvojrozměrnou rekvizitou vyrobenou na místě. Pokud zůstanete celý den (seskupíte si dva a více dvouhodinových bloků), je kromě námětu prostor i na tvorbu propracovanějšího scénáře a na delší stopáž filmu.

Workshopy vedou zkušení lektoři - absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun.

Co všechno již účastníci workshopů animace vytvořili, si můžete prohlédnout na muzejním YouTube kanálu.

Důležité informace:

• Kdy a kde se workshopy konají? Každou sobotu, v Muzeu Karla Zemana (Saská 3, Praha 1 - Ukázat na mapě). Pokud vám termíny workshopů animace pro veřejnost nevyhovují, je možno dojednat individuální workshop animace pro skupinu 1 - 7 osob v předem domluvený termín.

• Jak provést rezervaci? Voucher k účasti na workshopu je k dostání na našem e-shopu.

• Kolik workshop stojí? Dvouhodinový workshop stojí 290 Kč na osobu - cena platí v případě školní skupiny nebo v případě sobotních workshopů pro veřejnost. Individuální workshop animace pro skupinu 1 - 7 osob stojí 2.490 Kč.

• Podmínky konání workshopu: Workshopy otevíráme při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců.

• Storno podmínky: Při zrušení rezervovaného workshopu se platí storno poplatek. Výše storno poplatku je pro skupinu do 7 osob při zrušení 3 - 5 dní před konáním workshopu 400 Kč, při zrušení do 2 dnů před konáním workshopu 800 Kč. Pro skupinu nad 7 osob je výše storno poplatku dvojnásobná.

voucher

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.