Workshopy animace a trikové tvorby

Tvůrčí workshopy jsou určeny zájemcům všech věkových a pokročilostních kategorií. Staňte se scénáristou, režisérem i mistrem speciálních efektů! Jaké téma budete zpracovávat je jen na vás.

Na dvouhodinovém workshopu se můžete seznámit s klasickou ploškovou metodou natáčení nebo si zkusit animaci s loutkami v prostorové scéně. V základní dvouhodinové variantě workshopu si natočíte krátký film s vlastní jednoduchou loutkou či dvojrozměrnou rekvizitou vyrobenou na místě. Pokud zůstanete celý den (seskupíte si dva a více dvouhodinových bloků), je kromě námětu prostor i na tvorbu propracovanějšího scénáře a na delší stopáž filmu.

Workshopy vedou zkušení lektoři - absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun.

Co všechno již účastníci workshopů animace vytvořili, si můžete prohlédnout na muzejním YouTube kanálu.

Důležité informace:

• Kdy a kde se workshopy konají? Každou sobotu, v Muzeu Karla Zemana (Saská 3, Praha 1 - Ukázat na mapě).

• Jak provést rezervaci? Voucher k účasti na workshopu je k dostání na našem e-shopu.

• Kolik workshop stojí? Dvouhodinový workshop stojí 290 Kč na osobu - cena platí v případě školní skupiny nebo v případě sobotních workshopů pro veřejnost.

• Podmínky konání workshopu: Workshopy otevíráme při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců.

• Storno podmínky: Při zrušení rezervovaného workshopu se platí storno poplatek. Výše storno poplatku je pro skupinu do 7 osob při zrušení 3 - 5 dní před konáním workshopu 400 Kč, při zrušení do 2 dnů před konáním workshopu 800 Kč. Pro skupinu nad 7 osob je výše storno poplatku dvojnásobná.

voucher

• 15 zář
    Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví první (polo)kulaté narozeniny! Oslavte je s námi - přijďte na celodenní festival, který bude přehlídkou…
  • 24 srp
    Nejen děti, ale i dospělí mohou od září v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu v kroužcích a kurzech animace.
  • 24 srp
    Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.