Jarní filmové příměstské tábory

Web-do-aktualit

Potěšte své děti filmovým příměstským táborem v Muzeu Karla Zemana! V období pražských jarních prázdnin (5. – 18. 2. 2018) jsme pro Vaše ratolesti připravili hned dva turnusy nabité novými zážitky ze světa animovaného filmu. 

Děti se na týden stanou členy filmového štábu se vším všudy. Vyzkouší si vše, co k filmu patří – od plánování filmového scénáře až po závěrečnou premiéru. Na mladé táborníky čeká v Muzeu Karla Zemana pětidenní program, během něhož zažijí spoustu zábavy a proniknou do tajů výroby animovaného filmu.

 

Pod vedením zkušených lektorek budou děti během celého tábora několikrát pracovat na výrobě vlastního animovaného filmu, který uvedou na závěrečné slavnostní premiéře. Kromě toho navštíví několik filmových a tematickych výstav.


Tábor je veden zkušenými lektory a animátory s individuálním přístupem. Každý turnus je určen maximálně pro 14 dětí.

Kromě aktivního programu zahrnuje příměstský tábor i kvalitní a chutnou stravu (oběd, dopolední a odpolední svačina) a zdravé nápoje pro zajištění správného pitného režimu.

Táborové turnusy

TURNUS

TERMÍN

ZBÝVÁ MÍST

I. turnus

5. - 9. února 2018

14

II. turnus

12. - 18. února 2018

14

Tabulku obsazenosti pravidelně aktualizujeme, naposledy aktualizováno 8. 1. 2018.

Program tábora
Program začíná v pondělí a trvá do pátku vždy od 8:15 do 18:00. Děti se každý den shromáždí mezi 7:45 a 8:15 na dvoře Muzea Karla Zemana (Saská 3, Praha 1) a odpoledne si je můžete vyzvednout mezi 18:00 a 18:30 hod.

Přesný program a seznam návštěv plánovaných institucí bude brzy doplněn. 

Cena tábora
Cena příměstského tábora pro jedno dítě je 3.950 Kč a zahrnuje kromě kurzů animace i veškerý výjezdní program a kvalitní stravu a nápoje.

Jak přihlásit děti na tábor?
Rezervujte si místo vyplněním přihlášky a odesláním e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihláška ke stažení

Vaše místo je rezervováno obdržením podepsané, vyplněné přihlášky a zaplacením plné ceny tábora nebo zálohové platby ve výši 2 000 Kč. Doplatek ve výši 1 950 Kč musí být zaplacen nejpozději 14 dní před začátkem tábora.

Storno poplatky

Při zrušení účasti ze strany účastníka je účastník (jeho zákonný zástupce) povinen uhradit stornovací poplatky: do 20 dní před začátkem 30 % z ceny tábora, do 10 dní před začátkem 50 % z ceny tábora a později, nebo v případě nenastoupení na akci 100 % z ceny tábora.

 

Kontakt

Pro doplňující informace kontaktujte vedoucí příměstských táborů.

Marie Chramosilová

vedoucí příměstských táborů

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Malá foto ochutnávka z již uplynulých táborů:

2mkz-pt13

12m   kz-pt11

   kz-pt17kz-pt18