Zlatý kupón - doživotní rodinná vstupenka

Zlatá doživotní rodinná vstupenka pro neomezený počet návštěv Muzea Karla Zemana zdarma. Hledejte v právě vydávaných DVD a Blu-ray discích edice Filmový klub Karla Zemana!

Našli jste v zakoupeném DVD/Blu-ray Zlatou vstupenku?

V takovém případě se již těšíme na Vaši první návštěvu! Při Vaší první návštěvě je vstupenku třeba registrovat na Vaše jméno – stačí ji pro to předložit na pokladně Muzea. Nezapomeňte si vzít sebou průkaz totožnosti!

 

Zlatá vstupenka se vyplatí!

Pro držitele Zlaté vstupenky nabízíme i další atraktivní nabídky a slevy – např. na kurzy a workshopy animace, projekce filmů Karla Zemana nebo výlety lodí přímo z Muzea z přístaviště Čertovka. Aktuální nabídky naleznete zde ma webu nebo vždy v aktuálním newsletteru. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Aktuální výhody pro držitele Zlaté doživotní vstupenky do Muzea Karla Zemana

- přednostní rezervace na doprovodné programy a akce pořádané Muzeem Karla Zemana (v případě poskytnutí emailového spojení na výherce)
- sleva 25% na další zakoupené vstupenky pro přátele a známé
- sleva 20% pro držitele vstupenky a členy jeho rodiny na vybrané doprovodné programy v Muzeu Karla Zemana (workshopy animace, výtvarné dílny, projekce, semináře...)
- sleva 20% na výlety lodí ElektroNemo od května 2014
- sleva 10% pro nákupy v obchodu Muzea Karla Zemana na celý sortiment
Výhody je možné uplatnit za totožných podmínek jako samotný vstup do Muzea.


Obecné podmínky pro Zlatou doživotní vstupenku do Muzea Karla Zemana

Vstupenka opravňuje držitele vstupenky v doprovodu jeho rodiny (celkem max. 2 dospělé osoby a 3 děti do 15 let, děti do 1 metru zdarma) ke vstupu do Muzea Karla Zemana na adrese Saská 3, 110 00 Praha 1 – Malá Strana.
Při první návštěvě Muzea Karla Zemana se držitel Zlaté vstupenky musí registrovat na pokladně Muzea Karla Zemana. Pro registraci je nutné prokázat se občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Provozovatel Muzea Karla Zemana může po držiteli Zlaté vstupenky požadovat prokázání totožnosti i při dalších návštěvách. 
Zlatá vstupenka je nepřenosná. Vstupenka je platná neomezeně pro návštěvu expozice držitelem Zlaté vstupenky a jeho rodinou v rámci běžného denního provozu po dobu provozování muzea Karla Zemana na výše uvedené adrese společností ARTSQUARE Agency s.r.o., IČ: 05601029
Zlatá rodinná vstupenka neopravňuje k bezplatné návštěvě zpoplatněných doprovodných programů a akcí v Muzeu Karla Zemana nebo mimo jeho prostory.
Při zneužití ztrácí vstupenka platnost. Muzeum Karla Zemana si vyhrazuje právo použít křestní jméno, příjmení a fotografii vlastníka Zlaté vstupenky pro propagační aktivity Muzea a získané kontaktní informace využívat pro zasílaní informací o nových aktivitách v Muzeu.

zlatavstupenka01m

 

banner-MKZ-200x112-01b

sodexo-b2

  

UP L chequeDejeuner 2L RVB 1411161

sphere card 300x128px

 

 

Novinky

 • 21 úno
  Napsal(a)
  V sobotu 3. března budeme společně čelit svým vnitřním strachům! Při příležitosti 40. výročí české premiéry unikátního celovečerního filmu Karla Zemana – Čarodějův učeň a…
 • 2 úno
  Napsal(a)
  Chcete si se svým milovaným či milovanou užít celý den, a nejen pár hodin večer? Rádi byste zkusili něco nového a společně objevovali? Vyrazte spolu…
 • 31 led
  Napsal(a)
  Ve dnech 2.−4. února můžete v rámci akce Ledová Praha s celou rodinou navštívit desítky pražských kulturních institucí za zvýhodněné ceny. Stačí se na pokladnách…