Oslavy narozenin

Uspořádejte pro své děti netradiční oslavu narozenin ve světě fantazie, ve světě filmu! Poskládat jí můžete z mnoha programových částí, záleží jen na vás, co si vyberete.

Do tajů filmové tvorby, efektů a triků vás zasvětí zkušený průvodce. Na ukázkách v naší expozici vysvětlí, jak vznikala filmová kouzla režiséra Karla Zemana v tak známých filmech, jako je třeba Cesta do pravěku, a přidá i historky ze zákulisí filmového natáčení. Děti si jistě užijí interaktivní zákoutí i hry s pokladem, připravené speciálně pro naši expozici. Na památku si děti odnesou fotografie či videa pořízené v kulisách Zemanových filmů i vlastnoručně vyrobenou placku.

Čím dalším ještě můžeme vaše děti potěšit?

Výlet na stylové lodi Elektronemo, která vás pohoupá na řece Vltavě.

Workshopy animace, kde se děti i dospělí stanou režiséry a během dvou hodin si natočí vlastní animovaný film. Fantazii můžou pustit uzdu!

Výtvarné dílny, kde si vyrobí vzducholoď s netradičním designem, stanou se návrhářem kostýmů a naproužkují si tričko, vyrobí si látkovou loutku nebo dotvoří trik s dinosaury.

Nezapomeneme ani na to nejdůležitější a to popřát oslavenci hodně štěstí a zdraví do dalších let! V takovém okamžiku je dobré něco popít a pojíst. I toto jsme schopni zajistit.

V muzeu mohou děti příjemně strávit dvě hodinky nebo tu prožít neobyčejný den plný kouzel a her, na který budou všichni dlouho vzpomínat. Záleží jen na vaší volbě.

Pro bližší informace, pomoc s naplánováním oslavy dle vašich představ či rezervace pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na telefon: +420 724 341 091.

narozeniny-oslava