Oslavy narozenin

Uspořádejte pro své děti netradiční oslavu narozenin v kouzelném světě! Poskládat jí můžete z mnoha programových částí. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Do tajů filmové tvorby, efektů a triků vás zasvětí zkušený průvodce. Na ukázkách v naší expozici vysvětlí, jak vznikala filmová kouzla režiséra Karla Zemana v tak známých filmech, jako je třeba Cesta do pravěku, a přidá i historky ze zákulisí filmového natáčení. Děti si jistě užijí interaktivní zákoutí i hry s pokladem, připravené speciálně pro naši expozici. Na památku si děti odnesou fotografie či videa pořízené v kulisách Zemanových filmů i vlastnoručně vyrobenou placku.

Jak může vypadat narozeninový program?


Příchod dětí, přivítání a výroba placek
- průvodce přivítá oslavence a všichni si vyrobí tematickou nebo vlastnoručně namalovanou narozeninovou placku. 

Komentovaná prohlídka Muzea Karla Zemana se zkušeným průvodcem zasvětí děti do tajů filmové tvorby a filmů Karla Zemana jako je např. Cesta do pravěku nebo Vynález zkázy. Děti si jistě užijí interaktivní prostředí, kde si mohou vše vyzkoušet a užít. Taktéž je pro ně připravena motivační hra, na konci které najdou poklad (trilobit z Cesty do pravěku nebo ponorka z Vynálezu zkázy). Průvodce vždy prohlídku i hru přizpůsobuje věku dětí. 

Kreativní výtvarná dílna, ve které si vytvoří originální výrobek dle své fantazie - lampičku z filmových pásů, vlastní ukradenou vzducholod, pohledy technikou linorytu, dokreslovačku s dinosaury nebo narozeninovou škrabošku z filmových pásů. To vše pod vedením zkušeného lektora, který vás provede postupem výroby a poskytne veškerý materiál k výrobě.

Workshopy animace, ve kterých se děti stanou animátory a během dvou hodin si natočí vlastní animovaný film.

Plavba stylovou lodí Elektronemo po Čertovce a Vltavě, která umožní dětem poznat kouzelnou atmosféru nejromantičtější části Prahy z vodní hladiny. Stačí jen usednout a vydat se za dobrodružstvím! Plavbu lodí lze i spojit s blahopřáním oslavenci a využít tak skvělé atmosféry a dát si dort a přípitek přímo na lodi, jsme schopni zajistit malý stolek pro dort. Kapacita lodi je 26 osob, plavba trvá 45 minut a zahrnuje výklad kapitána.

Volná zábava zahrnuje vybarvení sádrového trilobita nebo ponorky, občerstvení, gratulace a předání dárků oslavenci. Možnost promítání krátkého filmu Pana Prokouka.

Důležité informace:

• Oslava je možná od pondělí do neděle od 10:00 – 18:00

• Dvě dospělé osoby jako doprovod zdarma, účast rodičů není povinná. Pokud se oslavy chtějí zúčastnit další dospělé osoby, možnost dokoupení vstupenek dle platného ceníku Muzea Karla Zemana. (http://www.muzeumkarlazemana.cz/cz/tags/vstupne)

• Po celou dobu oslavy je Vám k dispozici místnost, kterou je možné si vyzdobit a připravit, dle vašeho přání, tematicky vyzdobíme stoly, vytvoříme narozeninovou atmosféru.

• Rodiče se mohou aktivně zapojit do příprav a programu celé oslavy nebo nechat oslavu pouze na zkušeném průvodci.

• Nabízíme taktéž k zakoupení nealkoholické nápoje u nás v obchůdku, občerstvení je možné přinést vlastní nebo jsme schopni vám zajistit pizzu v sousedící

restauraci za cenu 150 Kč.

 

Cena oslavy:

Vstupné do expozice pro jedno dítě 160 Kč
Balíček muzeum a plavba lodí pro jedno dítě 330 Kč
Workshop animace pro jedno dítě 290 Kč
Výtvarná dílna pro jedno dítě od 30 - 90 Kč dle vybrané dílny.
Organizační servis 1.000 - 5.000 Kč dle náročnosti programu a produkční přípravy oslavy. 

Pro bližší informace, pomoc s naplánováním oslavy dle vašich představ či rezervace pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.%20">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
nebo volejte na +420 724 341 091.


Primestsky tabor leto je skvele          5

9          IMG 0396