Média

Muzeum Karla Zemana ve spolupráci se společností Incheba připravilo v rámci veletrhu Holiday World opravdovou lahůdku. Od 7. do 10. února se na pražském výstavišti v Holešovicích mohou návštěvníci prostřednictvím interaktivní trikové expozice přenést do pravěku.

Máme pro Vás další dobrou zprávu!

Muzeum Karla Zemana vydává třetí film z filmografie Karla Zemana. Baron Prášil vychází právě dnes!

Film můžete zakoupit, stejně jako předchozí tituly Cesta do pravěku a Vynález zkázy, v Muzeu Karla Zemana a po dobu dvou týdnů od vydání i ve vašem novinovém stánku. DVD s filmem Baron Prášil je součástí dlouhodobé edice Filmový klub Karla Zemana. Všechny tituly vychází poprvé v digitalizované podobě zpracované s použitím původních filmových materiálů.

V edici Filmový klub Karla Zemna vychází 9. ledna již třetí titul! Je jím jeden z nejoceňovanějších Zemanových filmů - Baron Prášil. DVD bude po dobu čtrnácti dnů opět k dostání na novinových stáncích a nadále spolu s ostatními filmy v Muzeu Karla Zemana v Praze. Filmy je možné si v Muzeu také objednat poštou.

Muzeum Karla Zemana připravilo pro návštěvníky workshopy animace a trikové tvorby i výtvarné dílny pro malé návštěvníky. 

 

Originální novoroční přání, workshopy i vánoční dárky, které potěší ...

V Praze můžete navštívit novou unikátní interaktivní expozici, která vás provede světem filmových triků génia světového filmu Karla Zemana. Jednotlivé části muzea jsou koncipovány jako filmové scény a malé ateliéry s kulisami, do kterých mohou zájemci vstupovat a natáčet se v akci. Mohou se vznést na létajícím stroji, projít se po měsíci Barona Prášila či ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy. Současně se také seznámí s dosud nepublikovanými fotografiemi, originálními loutkami a dalšími dokumentárními materiály. V tomto muzeu je možné si vše osahat a vyzkoušet. Expozice mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve čtyřicátých letech minulého století až po tvorbu z jeho posledního tvůrčího období.

Máme pro Vás dobrou zprávu! 
Filmy Karla Zemana v digitalizované podobě vychází poprvé na DVD!

Muzeum Karla Zemana vydává první tři filmy z filmografie Karla Zemana. Cesta do pravěku vyšla 27. listopadu, o týden později pak Vynález zkázy, 9.ledna 2013 přibyl i Baron Prášil.

Strana 5 z 5

Tiskové zprávy do e-mailu

*  Email:
    Jméno:
    Příjmení:
    Firma:
    Funkce:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Z tiskových zpráv

 • 7 pro
  Napsal(a)
  Praha, 7. prosince 2017 Během tohoto víkendu, 9. a 10. prosince, se v Muzeu Karla Zemana opět spojí jedinečné světy filmové fantazie geniálního režiséra Karla…
  Číst více
 • 5 pro
  Napsal(a)
  Praha, 5. prosince 2017 Okřídlené koně, baron létající na dělové kouli a mnohé další motivy ze slavného filmu Baron Prášil ukazuje unikátní světelná projekce na…
  Číst více
 • 15 lis
  Napsal(a)
  Praha, 7. listopadu 2017 Zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu Karla Zemana – a nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné…
  Číst více