Užijte si poslední víkend prázdnin ve světě fantazie a vybavte se do školy!

Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.

IMG 7292

Od 1. do 3. září jsou pro vás připraveny hry v expozici - pro malé dobrodruhy Cesta do pravěku a pro větší Vynález zkázy. Kromě prohlídky expozice, kterou můžete spojit s plavbou elektrolodí po Čertovce a Vltavě na vás čekají výtvarné dílny, ve kterých se připravíte na další školní rok. Pod vedením lektorky si vyrobíte originální sešit, který si můžete vyzdobit dle své vlastní fantazie - orazítkovat linorytovými tiskátky s motivy z filmů Karla Zemana nebo naproužkovat pomocí speciálně upravených válečků, tedy technikou, jakou Karel Zeman proužkoval kostýmy a kulisy ve filmu Vynález zkázy.
Pro ty, kteří nechtějí sešity vyrábět máme připravené sešity s motivy z filmů Karla Zemana v muzejním obchodu.

Od 1. do 3. září je pro vás muzeum otevřeno jako vždy od 10:00 do 19:00 - poslední vstup v 18:00.

Elektroloď vyplouvá z přístaviště Čertovka v 10:30, 12:30, 14:30 a 16:30. Pro plavbu doporučujeme rezervaci e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 724 341 091.

Kreativní výtvarné dílny probíhají od pátku do neděle vždy od 12:00 do 18:00. Cena výtvarné dílny je 59 Kč.

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.