Soutěžte celá rodina na Den dětí s novou hrou Mezi literaturou a filmem

Dětské úsměvy a rozzářené obličeje jsou pro rodiče tím nejhezčím dárkem na světě. V Muzeu Karla Zemana ale víme, že ještě hezčí pohled je na smějící se celou rodinu! Proto jsme na Den dětí připravili zábavný program nejen pro děti, ale pro celé rodiny, a mnohdy i pro jejich kamarády!

Kdy a co pro Vás tedy chystáme?

Pátek až neděli 1. – 3. června 2018 vyhlašujeme Dny literární a filmové zábavy. Pouze během těchto tří dnů si můžete zahrát novou hru Mezi literaturou a filmem. Troufáte si odhadnout, jakou literární předlohou se inspiroval Karel Zeman k vytvoření Cesty do pravěku? A věděli byste, jak vypadají rytinové ilustrace z Barona Prášila? Že to z hlavy nevíte? Nevadí! Odpovědi na všechny zapeklité i jednodušší otázky najdete v expozici Muzea. Garantujeme Vám, že při této hře objevíte v Muzeu věci, kterých jste si nikdy před tím nevšimli a přijdete na souvislosti, které Vás ani nenapadly!

Kufr 1  Kufr 2

Ve dvou je nuda. Hrajeme v týmech!

Pro ještě větší zábavu je podmínkou hry vytvoření týmu od 3 do 8 členů. Přijďte tedy celá rodina, i s babičkou
a dědečkem, nebo se spřátelenou rodinou od vedle, a nezapomeňte se dopředu registrovat na konkrétní čas a den,  ať pro vás stihneme vše připravit. Na každou půl hodinu se mohou registrovat až 2 týmy. Začínáme už v 10.00 hod. Poslední hra začíná v 18.00. Každý tým si před začátkem hry bude moct navíc vyrobit svou vlastní originální týmovou placku, a to zcela ZDARMA!

Tím dárky pro Vás nekončí!

Všechny týmy, které úspěšně dohrají novou hru do konce, se mohou zúčastnit slosování o různé knižní novinky i klasiky a filmy Karla Zemana. Protože my chceme dělat našim návštěvníkům jen radost! Každý výherní balíček obsahuje minimálně jednu knihu a jedno DVD.

Na web DVD  Na web KNIHY

Už jste zaregistrovaní?

Tak neváhejte už ani chvilku a zaregistrujte svůj tým na konkrétní den a čas pomocí našeho formuláře. Nová hra zaručeně vykouzlí úsměv na tváři nejenom všem prťatům a puberťákům, ale také všem hravým dospělým!

Podmínky účasti:
• K hraní hry Mezi literaturou a filmem je nutná registrace na konkrétní den a čas PŘEDEM. Kapacita na dané časy je omezena, a tak doporučujeme registrovat se co nejdříve. Dodatečné registrace na místě nepřijímáme.
• Registrace musí být provedena skrze registrační formulář. Jiné rezervace nepřijímáme.
• Každý tým musí obsahovat minimálně 3 a maximálně 8 členů.
• Hru doporučujeme pro děti (aktivní hráče) od 2. stupně ZŠ a všechny hravé dospělé. Pro mladší děti doporučujeme hru v expozici Cesta do pravěku, kvůli které není registrace nutná a je taktéž zdarma ke vstupence do Muzea.
• V daný pátek, sobotu a neděli při hraní hry zůstává vstupné do Muzea stejné jako v jiné dny.

 

Novinky

 • 13 srp
  Už se to blíží! Vyndejte si diáře a zakroužkujte si sobotu 6. října, protože s námi slavíte 6. narozeniny Muzea Karla Zemana.
 • 24 čec
  Napsal(a)
  Po dvou proběhlých úspěšných dnech, v nichž jsme se pokaždé věnovali jinému filmu Karla Zemana, jsme se pro velký zájem návštěvníků rozhodli v populární sérii…
 • 5 čec
  Napsal(a)
  Pro všechny fanoušky filmu a animace od září a října 2018 otevíráme řadu možností, jak se vyřádit, poznat nové přátelé, odpočinout si od denního shonu…

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz