Přípravy na masopust jsou v plném proudu. Vyrobte si originální škrabošku z filmového pásu.

K masopustu každoročně patří veselí, spousta jídla, a hlavně průvody v maskách. Masopust je tradiční oslava před dlouhým postním obdobím, kterou byste rozhodně neměli minout. Vyrobte si originální škrabošku z filmových pásů v Muzeu Karla Zemana a vrhněte se do víru oslav a maškarních plesů!

PRA7897

Odborný lektor vás provede postupem výroby a poskytne veškerý potřebný materiál. Dílna je určena pro děti od 5 let a nadšené dospělé tvůrce. Cena výroby jedné masky je 60 Kč. Karnevalová výtvarná dílna je vhodná jako doplněk k návštěvě expozice Muzea Karla Zemana i samostatně. Na dílny není nutná rezervace.

Termíny karnevalových výtvarných dílen:
18. února 2017 • 13:00 - 17:00 • Muzeum Karla Zemana – Ukázat na mapě
25. února 2017 • 13:00 - 17:00 • Muzeum Karla Zemana – Ukázat na mapě

PRA7914

Kam vyrazit na masopust v Praze?

19. 2. 2017

Masopustní karneval - Klub Klamovka
Břevnovský masopust
Petrovický masopust

Přijďte si do muzea vyrobit originální masku dle vlastní fantazie a nenechte si ujít masopustní veselí!

• 15 zář
    Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví první (polo)kulaté narozeniny! Oslavte je s námi - přijďte na celodenní festival, který bude přehlídkou…
  • 24 srp
    Nejen děti, ale i dospělí mohou od září v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu v kroužcích a kurzech animace.
  • 24 srp
    Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.