Přípravy na masopust jsou v plném proudu. Vyrobte si originální škrabošku z filmového pásu.

K masopustu každoročně patří veselí, spousta jídla, a hlavně průvody v maskách. Masopust je tradiční oslava před dlouhým postním obdobím, kterou byste rozhodně neměli minout. Vyrobte si originální škrabošku z filmových pásů v Muzeu Karla Zemana a vrhněte se do víru oslav a maškarních plesů!

PRA7897

Odborný lektor vás provede postupem výroby a poskytne veškerý potřebný materiál. Dílna je určena pro děti od 5 let a nadšené dospělé tvůrce. Cena výroby jedné masky je 60 Kč. Karnevalová výtvarná dílna je vhodná jako doplněk k návštěvě expozice Muzea Karla Zemana i samostatně. Na dílny není nutná rezervace.

Termíny karnevalových výtvarných dílen:
18. února 2017 • 13:00 - 17:00 • Muzeum Karla Zemana – Ukázat na mapě
25. února 2017 • 13:00 - 17:00 • Muzeum Karla Zemana – Ukázat na mapě

PRA7914

Kam vyrazit na masopust v Praze?

19. 2. 2017

Masopustní karneval - Klub Klamovka
Břevnovský masopust
Petrovický masopust

Přijďte si do muzea vyrobit originální masku dle vlastní fantazie a nenechte si ujít masopustní veselí!

• 11 dub
    17. dubna 2017 V pondělí 17. dubna 2017 vás na Malé Straně v blízkosti Muzea Karla Zemana čeká dobrodružná výprava za dinosauřími vejci!
  • 7 dub
    13. – 17. dubna 2017 Jednou v roce na Velikonoce se v Muzeu Karla Zemana dějí zvláštní věci. Místo kuřat líhnou se dinosauři, místo pomlázky…
  • 7 bře
    Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana.