Oslavte Mezinárodní den muzeí návštěvou Muzea Karla Zemana

Po celém světě slaví v pátek 18. května muzea a galerie svůj velký mezinárodní den. Již tradičně se do oslav zapojujeme i my a slavíme ve velkém!

Po celý den jsme pro všechny návštěvníky, kteří předloží vstupenku z jakéhokoliv muzea nebo galerie z letošního roku, připravili zvýhodněný vstup do expozice za pouhých 99 Kč. Přijďte slavit s námi i Vy a vstupte do světa fantazie a filmových triků geniálního režiséra Karla Zemana.

Na web 1

V Muzeu Karla Zemana objevíte staronový svět klasické animace. Projdete se po Měsíci s Baronem Prášilem, osedláte okřídlené koně letící do hlubin Vesmíru, vyfotíte se na hřbetu obří ryby proplouvající oblouky Karlova mostu a natočíte se při dobrodružném vzletu na stroji z Vynálezu zkázy. Ti stateční nakonec vstoupí až do tří scén z filmů Karla Zemana a záznam si ZDARMA pošlou na svůj e-mail, aby se s ním mohli pochlubit svým přátelům. 

Speciálně pro malé návštěvníky jsou připraveny ZDARMA ke vstupence hry v expozici Cesta do pravěku a Vynález zkázy. 

Romantické duše a akční rodiny navíc mohou vyrazit na strhující projížďku lodí po Vltavě a Čertovce. Konkrétní časy plavby a ceník najdete zde. Rezervace předem nutná! 

Na web 2

Novinky

 • 13 srp
  Už se to blíží! Vyndejte si diáře a zakroužkujte si sobotu 6. října, protože s námi slavíte 6. narozeniny Muzea Karla Zemana.
 • 24 čec
  Napsal(a)
  Po dvou proběhlých úspěšných dnech, v nichž jsme se pokaždé věnovali jinému filmu Karla Zemana, jsme se pro velký zájem návštěvníků rozhodli v populární sérii…
 • 5 čec
  Napsal(a)
  Pro všechny fanoušky filmu a animace od září a října 2018 otevíráme řadu možností, jak se vyřádit, poznat nové přátelé, odpočinout si od denního shonu…

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz