Objevte svět filmové fantazie!

Praha, 3. července 2017

Po celou dobu letních prázdnin jsme si pro návštěvníky ve spolupráci s filmovým muzeem NaFilM připravili speciální akci.

Leto banner 940x390 s logama

Ke každé zakoupené vstupence do Muzea Karla Zemana obdrží návštěvník kartičku s razítkem. Po jejím předložení získá 25 % slevu na vstupné do spřáteleného muzea NaFilM.

Pokud se jako první rozhodne návštěvník prohlédnout si expozici muzea NaFilM, obdrží při zaplacení plné výši vstupného kartičku s 25 % slevou do Muzea Karla Zemana.

Interaktivní výstava NaFilM! představuje tři nová témata z dějin české kinematografie – letos propojená tématem pohybu. První část odkrývá podstatu filmu a jeho první podoby, druhá otevírá svět fantazie meziválečných avantgardistů a v poslední části se dozvíte a vyzkoušíte, jaké jsou základní principy a techniky filmové animace. Více se dočtete na www.nafilm.org.

Tato akce platí do 31. 8. 2017 a není nutné navštívit obě muzea ve stejný den. Nelze kombinovat s jinými slevami.

Výstava Na film! 2: V pohybu
Národní třída 32, Praha 1
Palác Chicago, 2. patro
vchod z ulice Charvátova 11

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.