Objevte svět filmové fantazie!

Praha, 3. července 2017

Po celou dobu letních prázdnin jsme si pro návštěvníky ve spolupráci s filmovým muzeem NaFilM připravili speciální akci.

Leto banner 940x390 s logama

Ke každé zakoupené vstupence do Muzea Karla Zemana obdrží návštěvník kartičku s razítkem. Po jejím předložení získá 25 % slevu na vstupné do spřáteleného muzea NaFilM.

Pokud se jako první rozhodne návštěvník prohlédnout si expozici muzea NaFilM, obdrží při zaplacení plné výši vstupného kartičku s 25 % slevou do Muzea Karla Zemana.

Interaktivní výstava NaFilM! představuje tři nová témata z dějin české kinematografie – letos propojená tématem pohybu. První část odkrývá podstatu filmu a jeho první podoby, druhá otevírá svět fantazie meziválečných avantgardistů a v poslední části se dozvíte a vyzkoušíte, jaké jsou základní principy a techniky filmové animace. Více se dočtete na www.nafilm.org.

Tato akce platí do 31. 8. 2017 a není nutné navštívit obě muzea ve stejný den. Nelze kombinovat s jinými slevami.

Výstava Na film! 2: V pohybu
Národní třída 32, Praha 1
Palác Chicago, 2. patro
vchod z ulice Charvátova 11

• 15 zář
    Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví první (polo)kulaté narozeniny! Oslavte je s námi - přijďte na celodenní festival, který bude přehlídkou…
  • 24 srp
    Nejen děti, ale i dospělí mohou od září v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu v kroužcích a kurzech animace.
  • 24 srp
    Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.