Objevte svět filmové fantazie!

Praha, 3. července 2017

Po celou dobu letních prázdnin jsme si pro návštěvníky ve spolupráci s filmovým muzeem NaFilM připravili speciální akci.

Leto banner 940x390 s logama 

Ke každé zakoupené vstupence do Muzea Karla Zemana obdrží návštěvník kartičku s razítkem. Po jejím předložení získá 25 % slevu na vstupné do spřáteleného muzea NaFilM.

Pokud se jako první rozhodne návštěvník prohlédnout si expozici muzea NaFilM, obdrží při zaplacení plné výši vstupného kartičku s 25 % slevou do Muzea Karla Zemana.

Interaktivní výstava NaFilM! představuje tři nová témata z dějin české kinematografie – letos propojená tématem pohybu. První část odkrývá podstatu filmu a jeho první podoby, druhá otevírá svět fantazie meziválečných avantgardistů a v poslední části se dozvíte a vyzkoušíte, jaké jsou základní principy a techniky filmové animace. Více se dočtete na www.nafilm.org.

Tato akce platí do 31. 8. 2017 a není nutné navštívit obě muzea ve stejný den. Nelze kombinovat s jinými slevami.

Výstava Na film! 2: V pohybu
Národní třída 32, Praha 1
Palác Chicago, 2. patro 
vchod z ulice Charvátova 11

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Novinky

 • 4 čec
  Napsal(a)
  Praha, 3. července 2017 Po celou dobu letních prázdnin jsme si pro návštěvníky ve spolupráci s filmovým muzeem NaFilM připravili speciální akci.
 • 26 čen
  Napsal(a)
  Praha, 26. června 2017 Jako každý rok odměníme děti a studenty za vysvědčení a úspěchy u zkoušek vstupem do muzea zdarma. Od 30. června do…
 • 6 čen
  Napsal(a)
  Praha, 6. června 2017 Již tradičně patří druhá červnová sobota v metropoli muzeím a galeriím. Už po páté se otevřou brány i Muzea Karla Zemana,…