Návštěva Muzea Karla Zemana zdarma jako dárek za pololetní vysvědčení

Od 31. ledna do 4. února odměňujeme všechny děti, které přijdou k nám do muzea s pololetním vysvědčením vstupem zdarma, nebo zvýhodněným vstupem! Odpočiňte si se svými malými školáky v kouzelném světě fantazie Karla Zemana a objevte mimo školu i jejich magické schopnosti.

V novém interaktivním triku se vydáte s okřídlenými koňmi na vzrušující výlet k Měsíci, vznesete se na létajícím stroji z Vynálezu zkázy a uplavete velrybě z Barona Prášila pod oblouky Karlova mostu!

ExpoziceNový filmový trik s okřídlenými koňmi, na kterém se můžete vyfotit, jak letíte za Baronem Prášilem na Měsíc!

Každý žák základní nebo střední školy, který na pokladně muzea předloží aktuální originál nebo kopii pololetního vysvědčení bude mít ve dnech 31. ledna až 4. února 2018 volný vstup do muzea v doprovodu dvou platících dospělých osob. V doprovodu jednoho platícího dospělého bude mít dítě vstup za zvýhodněných 50 Kč.

V kreativních výtvarných dílnách si navíc může vyrobit důvtipnou dokreslovačku a na vlastní kůži si vyzkoušet autentické postupy, které používal Karel Zeman.

Dokreslovačka 1 Dokreslovačka 2
Přiklad použití dokreslovačky vyrobené v kreativní dílně.

Za samé jedničky čarodějný dárek k tomu!

Všichni školáci, kteří se dobře učili a zasloužili si samé jedničky, od nás za odměnu dostanou výtvarnou dílnu zdarma. Nabarvit si tak budou moct sádrový odlitek s motivy z filmu Čarodějův učeň.

Odlitky 1  Odlitky
Sádrové odlitky s motivy z filmu Čarodějův učeň.

Zvýhodněné vstupné od 31. ledna do 4. února 2018:

• dítě s vysvědčením v doprovodu dvou platících dospělých osob - ZDARMA
• dítě s vysvědčením v doprovodu jedné platící dospělé osoby - 50 Kč

Výtvarné dílny od 2. do 4. února 2018:

• dokreslovačky – od 13.00 do 18.00 – 35 Kč (1 dokreslovačka), 90 Kč (3 dokreslovačky)
• barvení sádrového odlitku s motivy z filmu Čarodějův učeň – od 10.00 do 18.00 – ZDARMA pro děti se samými jedničkami

 

 

Novinky

 • 14 kvě
  Napsal(a)
  Dětské úsměvy a rozzářené obličeje jsou pro rodiče tím nejhezčím dárkem na světě. V Muzeu Karla Zemana ale víme, že ještě hezčí pohled je na…
 • 9 kvě
  Napsal(a)
  Po celém světě slaví v pátek 18. května muzea a galerie svůj velký mezinárodní den. Již tradičně se do oslav zapojujeme i my a slavíme ve…
 • 25 dub
  Napsal(a)
  Nezapomeňte se v úterý 1. května zastavit u nás v muzeu a políbit se pod rozkvetlou třešní! Za polibek vašemu milému nebo milé dostanete 1+1…

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz