Hledáme výpomoc pro Festival Karla Zemana

V rámci Festivalu Karla Zemana nabízíme zajímavou jednorázovou brigádu v mladém, nadšeném a kreativním kolektivu v srdci Prahy s možností budoucí spolupráce na pozici kustoda/ pokladní.

Hledáme spolehlivé, zodpovědné a komunikativní jedince, kteří pomohou v pátek 6. a v sobotu 7. října od 9:00 do 21:00 při organizačním zajištění chodu festivalu

Místo výkonu práce: Kino 64 U Hradeb, Mostecká 273/21
Výplata hotově: 85 Kč/h.

V případě zájmu volejte na 724 341 091.

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.