Digitálně restaurovaný Vynález zkázy ke koupi nebo vypůjčení online

Digitálně restaurovaný Vynález zkázy si můžete vypůjčit nebo pořídit napořád. K dostání v české i anglické verzi na iTunes nebo na Blu-ray.

Film Vynález zkázy prošel obnovou díky projektu Čistíme svět fantazie, partnerů Nadace české bijáky, Muzeum Karla Zemana a Česká televize ve spolupráci s Universal Production Partners (UPP). Projekt je financován Nadací české bijáky a podpořen Ministerstvem kultury a Státním fondem kinematografie České republiky.

Chcete promítat film Vynález zkázy na vaší akci? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

• 15 zář
    Pět let uběhlo jako na koni a Muzeum Karla Zemana slaví první (polo)kulaté narozeniny! Oslavte je s námi - přijďte na celodenní festival, který bude přehlídkou…
  • 24 srp
    Nejen děti, ale i dospělí mohou od září v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu v kroužcích a kurzech animace.
  • 24 srp
    Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.