Digitálně restaurovaný Vynález zkázy ke koupi nebo vypůjčení online

Digitálně restaurovaný Vynález zkázy si můžete vypůjčit nebo pořídit napořád. K dostání v české i anglické verzi na iTunes nebo na Blu-ray.

Film Vynález zkázy prošel obnovou díky projektu Čistíme svět fantazie, partnerů Nadace české bijáky, Muzeum Karla Zemana a Česká televize ve spolupráci s Universal Production Partners (UPP). Projekt je financován Nadací české bijáky a podpořen Ministerstvem kultury a Státním fondem kinematografie České republiky.

Chcete promítat film Vynález zkázy na vaší akci? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.