Digitálně restaurovaný Vynález zkázy ke koupi nebo vypůjčení online

Digitálně restaurovaný Vynález zkázy si můžete vypůjčit nebo pořídit napořád. K dostání v české i anglické verzi na iTunes nebo na Blu-ray.

Film Vynález zkázy prošel obnovou díky projektu Čistíme svět fantazie, partnerů Nadace české bijáky, Muzeum Karla Zemana a Česká televize ve spolupráci s Universal Production Partners (UPP). Projekt je financován Nadací české bijáky a podpořen Ministerstvem kultury a Státním fondem kinematografie České republiky.

Chcete promítat film Vynález zkázy na vaší akci? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

• 11 dub
    17. dubna 2017 V pondělí 17. dubna 2017 vás na Malé Straně v blízkosti Muzea Karla Zemana čeká dobrodružná výprava za dinosauřími vejci!
  • 7 dub
    13. – 17. dubna 2017 Jednou v roce na Velikonoce se v Muzeu Karla Zemana dějí zvláštní věci. Místo kuřat líhnou se dinosauři, místo pomlázky…
  • 7 bře
    Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana.