Chceš být naším novým kustodem?

Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana.

Hledáme nové kolegy na pozici kustodů, nejlépe studenty nebo čerstvé absolventy. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobější spolupráci. Nabízíme zajímavou brigádu v mladém nadšeném a kreativním týmu v srdci Prahy s možností profesního růstu a osobního přispění při dalším rozvoji Muzea Karla Zemana.

Náplň práce:

• obsluha expozice včetně pokladny a obchodu muzea
  • zajištění doprovodných aktivit pro děti
  • komentované prohlídky pro veřejnost
  • práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • podílení se na muzejních akcích pro veřejnost
  • marketingové aktivity a další

Preferujeme:

• nadšení pro nové kreativní projekty
  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovní flexibilitu (máme otevřeno od pondělí do neděle)
  • dobré vystupování, komunikativnost, prozákaznický přístup
  • znalost anglického jazyka
  • minimální věk 18 let

Do 23. srpna 2017 nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete stručný životopis a pár vět o vás.
Těšíme se na vás!

• 10 lis
    Nechte letošní Vánoce plynout na kouzelné vlně fantaskního a dobrodružného světa Barona Prášila a zažijte neobyčejnou atmosféru pohádkové cesty na Měsíc v oblíbeném rodinném Muzeu…
  • 1 lis
    V pátek 17. 11. máme v muzeu otevřeno stejně jako každý jiný den od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00).
  • 9 říj
    Vyfotili jste se v sobotu 7. října v novém triku Muzea Karla Zemana? Svou fotografii si můžete najít zde.