Aktuality

Prázdniny pomalu končí a Muzeum Karla Zemana pro vás připravilo i na poslední prázdninový víkend doprovodný program.

Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana. 

Praha / Jeruzalém, Izrael, 11. srpna 2017

Mezinárodní festival loutkového divadla v izraelském Jeruzalémě – jeden z nejvýznamnějších loutkových festivalů na světě – připravil v úzké spolupráci s Muzeem Karla Zemana a Českým Centrem v Izraeli svým návštěvníkům atraktivní filmový program, a také unikátní trikovou instalaci!

Pojďte s námi příští víkend zažít pravěk na hrad Orlík nad Humpolcem. 

V úterý 22. srpna 2017 uplyne 59. let od české premiéry jednoho z nejznámějších filmů Karla Zemana
Vynález zkázy, který se promítal v 96 kinech v New Yorku současně a získal mimo jiné Velkou cenu
na Světové výstavě EXPO 58 v Bruselu.

Muzeum Karla Zemana se stalo partnery věrnostního programu Sphere. Držitelé karty Sphere získají po předložení karty na pokladně muzea 15% slevu na vstupné do expozice. Nevztahuje se na skupinové návštěvy. 

Praha, 1. srpna 2017

Máte rádi film Cesta do pravěku? A věděli jste, že 5. srpna uplyne 62 let od její premiéry v roce 1955? Přijďte si tuto sobotu 5. srpna užít vlastní cestu do pravěku.

Praha, 31. července 2017

Muzeum Karla Zemana nedávno navštívil jeden ze dvou režisérů animovaného snímku Kung Fu Panda, který vypustilo do světa studio DreamWorks v roce 2008. Tento nadčasový snímek o nešikovném pandím mladíkovi Po sklidil úspěch i díky nadčasovosti a nezbytnému výchovnému poselství. Režisér John Stevenson během návštěvy české metropole navštívil i Muzeum Karla Zemana a uvedl, že je celoživotním obdivovatelem Karla Zemana a jeho díla.

Praha, 3. července 2017

Po celou dobu letních prázdnin jsme si pro návštěvníky ve spolupráci s filmovým muzeem NaFilM připravili speciální akci.

Praha, 26. června 2017

Jako každý rok odměníme děti a studenty za vysvědčení a úspěchy u zkoušek vstupem do muzea zdarma.
Od 30. června do 2. července 2017 si můžete užít zvýhodněnou cenu na prohlídku expozice Muzea Karla Zemana i skvělý program. Letos navíc proběhnou oslavy ve velkém filmovém stylu, a to nejen
v Muzeu, ale i v NaFilMu!

Novinky

 • 13 srp
  Už se to blíží! Vyndejte si diáře a zakroužkujte si sobotu 6. října, protože s námi slavíte 6. narozeniny Muzea Karla Zemana.
 • 24 čec
  Napsal(a)
  Po dvou proběhlých úspěšných dnech, v nichž jsme se pokaždé věnovali jinému filmu Karla Zemana, jsme se pro velký zájem návštěvníků rozhodli v populární sérii…
 • 5 čec
  Napsal(a)
  Pro všechny fanoušky filmu a animace od září a října 2018 otevíráme řadu možností, jak se vyřádit, poznat nové přátelé, odpočinout si od denního shonu…

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz