Aktuality

Vážení přátelé Muzea Karla Zemana, přinášíme vám jména 10 výherců rodinných vstupenek, kteří nás navštívili na veletrhu Holiday World.

Šťastnými účastníky soutěže jsou: Petra Hatriková, Sára Janatová, Silvie Jirátová, Jiří Klaban, Pavla Fabianová, Tomáš Kohout, Jiří Včeliš, Tomáš Zíka, František Sochor a Jan Šenkýř.

Výhercům gratulujeme a budeme je o dalším postupu informovat emailem. Všem účastníkům soutěže děkujeme a srdečně zveme k návštěvě muzea!

Zveme Vás na Veletrh HOLIDAY WORLD. Představíme zde poprvé interaktivní expozici "Cesta do pravěku", nový trik s téměř čtyř metrovým mamutem, který vám umožní podniknout nevšení cestu do dávných časů v atmosféře oblíbených filmů Karla Zemana.

Muzeum Karla Zemana ve spolupráci se společností Incheba Praha připravilo pro návštěvníky veletrhu od 7. do 10. února na pražském výstavišti v Holešovicích opravdovou lahůdku. Svými rozměry předčí expozice i některé triky v samotném Muzeu. Mimo interaktivní expozici Muzeum Karla Zemana připravilo autogramiádu herců z tohoto filmu a ukázky kreativních výtvarných dílen a workshopů animace pro malé návštěvníky veletrhu.

V edici Filmový klub Karla Zemna vychází 9. ledna již třetí titul! Je jím jeden z nejoceňovanějších Zemanových filmů - Baron Prášil. 

Workshopy animace a trikové tvorby.

Muzeum Karla Zemana vydává první tři filmy Karla Zemana.

Poprvé v digitalizované podobě, s bonusovým materiálem i anglickými titulky – tak vyjdou již za pár dnů první tři filmy z edice „Filmový klub Karla Zemana“.

Na konec tohoto roku Muzeum Karla Zemana připravuje vydání prvních filmů ze Zemanovy filmografie na DVD

Muzeum je otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a kromě 25. prosince bude otevřeno i celé vánoční svátky.

Rádi v Muzeu Karla Zemana ve všedních dnech přivítáme skupinové návštěvy

Novinky

 • 15 bře
  Napsal(a)
  Oslavte svátky jara se svými blízkými netradičně, v kulisách filmu Cesta do pravěku, jehož digitálně restaurovaná verze bude mít letos premiéru! Již tradičně budeme vyrábět…
 • 21 úno
  Napsal(a)
  V sobotu 3. března budeme společně čelit svým vnitřním strachům! Při příležitosti 40. výročí české premiéry unikátního celovečerního filmu Karla Zemana – Čarodějův učeň a…
 • 2 úno
  Napsal(a)
  Chcete si se svým milovaným či milovanou užít celý den, a nejen pár hodin večer? Rádi byste zkusili něco nového a společně objevovali? Vyrazte spolu…

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz