Aktuality

Ve kterých kinosálech a videotékách můžete vidět digitálně restaurovanou verzi filmu Baron Prášil od Karla Zemana? Podívejte se na náš přehled.

Digitálně restaurovaný Vynález zkázy si můžete vypůjčit nebo pořídit napořád. K dostání v české i anglické verzi na iTunes nebo na Blu-ray.

Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana. Hledáme nové kolegy na pozici kustodů, nejlépe studenty nebo čerstvé absolventy. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobější spolupráci, nenabízíme prázdninovou brigádu.

Díky Nadaci Antonika Simony Krainové mají lidé nad 65 let v doprovodu platící dospělé osoby, dítěte nebo studenta celý srpen vstup do Muzea Karla Zemana zcela zdarma! Stačí na pokladně muzea říct heslo „Tak se starej, mladej“. Zavzpomínejte si na dětství a stárněte s radostí!

Již tradičně v Muzeu Karla Zemana odměňujeme děti za vysvědčení a nemusí mít ani samé jedničky! Od 30. června do 3. července 2016 si můžete užít zvýhodněnou cenu na prohlídku expozice i skvělý program. Přivítejte prázdniny v triku na vlastní triko.

Muzeum Karla Zemana ve spolupráci s Nadací Antonika Simony Krainové připravili na celý červen akci, senioři v doprovodu dospělé platící osoby mají vstup do muzea zcela zdarma.

 

V sobotu 11. června 2016 proběhne 13. ročník Pražské muzejní noci, které se tradičně zúčastní i Muzeum Karla Zemana. Přijďte na speciální noční prohlídku expozice, a to zcela zdarma!

 

Muzeum pro vás bude otevřeno od 19:00 do 01:00 a kromě prohlídky stálé expozice je pro vás připraveno promítání digitálně restaurovaných filmů Karla Zemana – Vynález zkázy a Baron Prášil, který měl nedávno premiéru na ZLÍN FILM FESTIVAL.

 

Kompletní program Pražské muzejní noci naleznete zde: www.prazskamuzejninoc.cz/2016/

Vážení přátelé Muzea Karla Zemana, přinášíme vám jména výherců rodinných vstupenek, kteří nás navštívili na Zlínském filmovém festivalu 2016 a na Ratolest Festu 2016.

 

Šťastnými účastníky zlínské soutěže jsou: Eliška Kostková, Petra Šintálová, Petra Kozáková a Lucie Pavlíková. V Praze na Ratolest Ferstu uspěli: Ilona Nováková, Markéta Cacáková, Věra Strašilová, Alena Cikánková a Tomáš Mašek.  

 

Výhercům gratulujeme a budeme je o dalším postupu informovat e-mailem. Všem účastníkům soutěže děkujeme a srdečně zveme k návštěvě muzea!

Oslavte den dětí ve filmovém duchu a vraťte se skrze poetiku Zemanových filmů i do svých mladých let! 
V sobotu 4. června 2016 jsme pro vás i vaše děti připravili bohatý program

 

Přijďte si užít den plný zážitků pro malé i velké na náplavku Prahy 2 a Prahy 5, kde se v sobotu 28. května uskuteční Ratolest Fest za účasti Muzea Karla Zemana. Akce bude probíhat v sobotu celý den od 9:00 do 19:00 hodin, a přímo na náplavce pro vás bude připraveno mnoho stanovišť, pro děti i dospělé. Jedním z nich bude na Rašínově nábřeží i stanoviště Muzea Karla Zemana!

Strana 1 z 16

Novinky do e-mailu

*  E-mail:
    Jméno:
    Příjmení:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz

Novinky

 • 4 srp
  Napsal(a)
  Ve kterých kinosálech a videotékách můžete vidět digitálně restaurovanou verzi filmu Baron Prášil od Karla Zemana? Podívejte se na náš přehled.
 • 4 srp
  Napsal(a)
  Digitálně restaurovaný Vynález zkázy si můžete vypůjčit nebo pořídit napořád. K dostání v české i anglické verzi na iTunes nebo na Blu-ray.
 • 3 srp
  Napsal(a)
  Nabízíme možnost stát se členem týmu Muzea Karla Zemana. Hledáme nové kolegy na pozici kustodů, nejlépe studenty nebo čerstvé absolventy. Nástup ihned, preferujeme dlouhodobější spolupráci,…